Sales coaching

RCbusiness SALES COACHING Model™ - model współpracy, w którym trenerzy RCbusiness prowadzą sales coaching u handlowców.

DLA KOGO: handlowcy, przedstawiciele handlowi, sprzedawcy
FORMUŁA SZKOLEŃ: szkolenia typu „1 na 1” prowadzone w rzeczywistym czasie pracy

Co to jest sales coaching?

Sales Coaching lub Field Force Sales Coaching (ang. coaching sprzedaży lub coaching terenowych sił sprzedaży) – to określenie, którego używa się dla opisania działań rozwojowych stosowanych przez managerów lub trenerów wobec handlowców, które prowadzone są w trakcie wykonywania przez nich właściwej pracy u klientów.

RCbusiness SALES COACHING Model™ – to model współpracy, w ramach którego trenerzy RCbusiness prowadzą trening podczas pracy skierowany do handlowców w Twoim zespole. W ramach tego modelu współpracy trenerzy RCbusiness wdrożą sales coaching do funkcjonowania działu sprzedaży oraz prowadzą trening w terenie u twoich handlowców.

RCbusiness SALES COACHING Model™ to formuła współpracy, w której korzystasz z doświadczenia i biegłości trenerów RCbusiness w prowadzeniu coachingu w sprzedaży. Trenerzy RCbusiness opracowują dokumentację potrzebną do prowadzenia działań treningowych z handlowcami, a także przygotowują system ocen KPI efektów prowadzonego treningu. Wizyty treningowe u handlowców prowadzone są z częstotliwością odpowiadającą poziomowi kompetencji sprzedażowych handlowców.

Jakie korzyści przynosi sales coaching w dziale sprzedaży?

Nauka podczas wizyty treningowej

Rozwój tych umiejętności, których brak odbiera sprzedaż handlowca

Nauka podczas wizyty treningowej zapewnia wsparcie

i rozwój umiejętności każdego handlowca, zgodnie

z indywidualną diagnozą umiejętności.

Wzrost wyników sprzedaży

Wzrost wyników sprzedaży dzięki lepszym umiejętnościom sprzedażowym

Sales coaching poprawia umiejętności sprzedażowe handlowca w tych obszarach, które odbierają mu sprzedaż.

Brak konieczności przerywania pracy dla odbycia szkolenia

Brak konieczności przerywania pracy dla odbycia szkolenia

Taka forma treningu nie eliminuje pracownika z procesu pracy. Pozwala na jednoczesne wykonywanie obowiązków zawodowych związanych z codzienną pracą i naukę.

OPINIE KLIENTÓW

 • ,,Wartością dodaną naszej współpracy jest niewątpliwie to, iż spotkania naszych handlowców z trenerami RCbusiness są nie tylko skuteczną i atrakcyjną formą przekazania wiedzy i umiejętności, ale również stanowią źródło inspiracji oraz impuls do tworzenia pozytywnych zmian, wdrażania nowych rozwiązań oraz świeżego spojrzenia na otoczenie biznesowe.”

  Grażyna Prokopiuk
  Prezes Zarządu ZAKŁADY MIĘSNE ,,ŁMEAT-ŁUKÓW” S.A.
 • „Wiedza oraz doświadczenie kadry trenerskiej wpłynęły na rozwój umiejętności oraz zwiększenie efektywności pracy pracowników Działu Handlowego. Trenerzy RCbusiness wykazali się dużym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem udzielając praktycznych rad i wskazówek przydatnych w codziennej pracy ASAJ Sp. z o.o.”

  Stanisław Zaliwski
  Prezes Zarządu ASAJ Sp. z o.o.
 • ,,Sposób prowadzenia projektu był przemyślany i rzetelny, uwzględniający specyfikę funkcjonowania branży i przedsiębiorstwa. Wszystkie działania trenerów były wykonywane z ogromnym zaangażowaniem i poczuciem misji”.

  Grzegorz Muszyński
  Prezes Zarządu FORBUILD S.A.
Zapytaj o wdrożenie sales coachingu w dziale sprzedaży