RCbusiness » O nas

O NAS

Poszukujesz doświadczonych praktyków do przeprowadzenia szkoleń dla działu sprzedaży?
Dobrze trafiłeś.

Od 2009 roku współpracujemy z naszymi klientami rozwijając wiedzę i umiejętności, wspierając postawę pracowników działów sprzedaży. Przygotowując projekty rozwojowe dla naszych klientów wykorzystujemy blisko 20 lat doświadczenia w pracy w sprzedaży dla polskich i międzynarodowych organizacji.

Pracuje z nami 11 trenerów posiadających doświadczenie w pracy na stanowiskach przedstawicieli handlowych, kierowników sprzedaży czy trenerów wewnętrznych w działach sprzedaży. 5,8  to średnia z ocen ankiet naszych trenerów na sześciostopniowej skali.

W naszych działaniach wykorzystujemy narzędzia wsparcia sprzedaży takie jak HRM, CRM, TCM, FFM czy SFA.

Szukasz skutecznych działań rozwijających kompetencje działu sprzedaży?

Od 2009 roku współpracujemy z naszymi klientami wspierając w rozwoju pracowników działów sprzedaży  ich przedsiębiorstw. Rozwijamy wiedzę i umiejętności, wspieramy postawy handlowców, kierowników i dyrektorów działów sprzedaży przedsiębiorstw pracujących w różnych branżach i sektorach rynku.

Wiemy, że sprzedaż to:

 • techniki sprzedaży, dzięki którym budujemy dobre relacje z klientem,
 • relacje ubrane w statystykę zgodnie z zasadą: im więcej razy powtórzysz dane działanie tym większe jest prawdopodobieństwo, że osiągniesz zamierzony cel sprzedażowy,
 • element działania organizacji, którego sukces zależy także od skutecznego zarządzania,
 • działanie złożone z wielu elementów, którego rozwój wymaga systematycznego wsparcia za pomocą różnych metod treningowych.

Pełni pasji, w zespole 11 trenerów praktyków współpracujących z nami na terenie całej Polski, przygotujemy projekt rozwojowy dla Twoich pracowników.

Zapraszamy do współpracy


Iwona Reszkowska
Dyrektor Projektów Rozwojowych, Trener
Certified International Professional Training Consultant ACI

Jak pracujemy

Analiza on-going

Byś miał gwarancję najwyższej jakości usług

AKREDYTACJA AMERICAN CERTIFICATION INSTITUTE
AKREDYTACJA AMERICAN CERTIFICATION INSTITUTE

American Certification Institute

 

Stosujemy międzynarodowe standardy usług szkoleniowych.

W czerwcu 2015 RCbusiness Szkolenia&Coaching zdobyła status instytucji edukacyjnej akredytowanej przy American Certification Institute©.

Oznacza to potwierdzenie zgodności działań szkoleniowych prowadzonych przez RCbusiness ze standardem American Certification Institute.

 

American Certification Institute (ACI)© – to jedna z dwóch głównych instytucji zajmujących się ewaluacją, szkoleniem i certyfikowaniem specjalistów zdobywających kompetencje na drodze praktycznego zawodowego rozwoju, a więc na drodze tzw. edukacji pozaszkolnej. Certyfikaty wydawane przez ACI©, potwierdzające kwalifikacje specjalistów z dziedzin takich jak: zarządzanie, marketing, negocjacje, mentoring czy szkolenia są uznane i cenione na międzynarodowym rynku pracy.

ACI© – został założony w 1999 roku, a jego główna siedziba znajduje się w Lewens, Delaware, USA

ACI© ma swoje przedstawicielstwa oraz współpracuje z ogromną liczbą partnerów w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Dubaju, Singapurze, Malezji, Egipcie, Libanie, Jordanii Indiach i wielu, wielu innych krajach.

Lubelski zespół RCbusiness Szkolenia&Coaching

W naszym zespole trenerskim na terenie całej Polski pracuje 11 trenerów praktyków o różnej specjalności. Do każdego projektu rozwojowego dobieramy osoby, które najlepiej wspierają obszar będący potrzebą szkoleniową uczestników. W naszym lubelskim biurze możesz spotkać:

Iwona Reszkowska

DYREKTOR PROJEKTÓW SZKOLENIOWYCH, COACH, TRENER BIZNESU

Małgorzata Połok

TRENER BIZNESU, COACH

Adrianna Olechno

TRENER BIZNESU, COACH

Krzysztof Jukowski

TRENER, KONSULTANT

Katarzyna Kłoda

TRENER, KONSULTANT

Zespół sprzedażowy

Ewa Matczuk

KOORDYNATOR PROJEKTÓW SZKOLENIOWYCH

Magdalena Okuszko

SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY

Uczestnicy o naszych szkoleniach:

 • „Ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne pani Iwony, jej umiejętność panowania nad niełatwą grupą bardzo doświadczonych handlowców oraz znajomość branży sprawiły, że szkolenie spełniło swoje zadanie dostarczając uczestnikom istotnej wiedzy i kształtując w nich nowe umiejętności.”

 • „Zdecydowanie polecam Panią Iwonę Reszkowską i RCbusiness Szkolenia&Coaching wszystkim firmom, dla których ważna jest profesjonalna obsługa klienta oraz rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników.”

 • „Wszystko było interesujące i podobało mi się. Dałabym Pani (Gosia Połok) 10, ale nie ma takiej oceny
  w ankiecie. Dziękuję.”

 • „Pani prowadząca (Gosia Połok) to przemiła osoba, która potrafi przekazać wiedzę w ciekawy sposób.”

 • „Adrianna jest bardzo profesjonalną prowadzącą. Ma nieprzeciętny sposób komunikacji i pracy
  z ludźmi.”

 • „Podobała mi się treść przekazana przez prowadzącą (Ada Olechno), dużo konkretnych informacji, uświadamiających mi jak należałoby pracować z zespołem i motywować poszczególne osoby.”

Formularz kontaktowy